Арал аудандық сайлау комиссиясы

Сайлаушылар назарына 

Қазақстан Респубикасы Президентінің кезектен тыс сайлауының 2019 жылғы 9 маусымға тағайындалуына байланысты сайлаушылар назарына төмендегідей мәлімет беріледі: 

Арал аудандық сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр, 27, Аудандық балалар өнер мектебі, телефоны: 8 (724 33) 2-43-43, электронды поштасы Aral-saylau@mail.kz Арал ауданы әкімінің ресми интернет – ресурсы сайты.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Дәрменов Тәңірберген Сейітжанұлы; төрағаның орынбасары – Балманов Махамбетжан; хатшы – Бисеналиева Шамшырак Кушкенбаевна; мүшелері: Загатов Нурбек Нуртаевич, Измагамбетов Байнур Жомартович, Абиева Акжаркын Енсепбаевна, Рсалиев Нұрлыбек Срашұлы.

№ 1 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы Қарақұм ауылдық округі, Абай ауылы, Абай көшесі № 355,
№ 59 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4-47-04, 4-47-05;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жангушикова Шарбану Байдильдаевна; төрағаның орынбасары – Толыбаев Избаскан Жанатович; хатшы – Мұханбетқалиева Гүлжанат Құрманбекқызы; мүшелері: Есжанов Асылхан Нурлыханович, Кульсейтов Амандык Сактапбергенович, Төрежанов Нұрлан Медетұлы, Сактаганова Роза Картбаевна.

 

№ 2 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы Қарақұм ауылдық округі, Ерімбетжаға ауылы, Ерімбетжаға көшесі № 61,          № 18 негізгі мектебі, телефон: 8 (724 33) 4-46-60;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Махамбетов Жайлаухан Атаханович; төрағаның орынбасары – Сексенбаев Ернұр Қарсақбайұлы; хатшы – Қараманов Төлепберген Хамитұлы; мүшелері: Жанабаев Сагындык Ерболатович, Шалабаев Алимжан Аманжолович.

№ 3 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Атанши ауылдық округі, Жіңішкеқұм ауылы, Жіңішкеқұм көшесі № 95,            № 230 орта мектебі, телефон: 8 (724 59) 3 44 10;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Тулебаев Тойбазар; төрағаның орынбасары – Арипов Амангелды Шынбергенович; хатшы – Есдаулетов Тасбулат; мүшелері: Ахметалиева Кулайхан Салимовна, Асанов Куанар Умирзакович.

 

№ 4 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Қамыстыбас ауылдық округі, Қамыстыбас ауылы, Қамыстыбас көшесі № 74,  № 21 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 2 94 38;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алипов Рысжан Жубатырович; төрағаның орынбасары – Жұлдызбаев Дүйсенбек Үргенішбайұлы; хатшы – Алмагамбетова Лимон Нуржауовна; мүшелері: Изекешова  Ляззат Усеровна, Оспанова Зауре Едилгалиевна, Азилханов Галымжан Кашакбаевич, Абатов Аманкос Алданович.

 

№ 5 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Сапақ ауылдық округі, Сапақ ауылы, Сапақ көшесі № 88,  № 69 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 16 76;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алиев Аманкос Нагиметович; төрағаның орынбасары – Алтаев Еркебұлан

Ермекбайұлы; хатшы – Дәрібаев Алтынбек Жарылқасынұлы; мүшелері: Курманиязова Эльвира Ураловна, Рахманов Максат Жаксылыкович.

 

№ 6 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Сапақ ауылдық округі, Көктем ауылы, Көктем көшесі № 44, Аманқос Мұстафаев атындағы № 227 негізгі мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 16 80;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жубаназаров Биболат Сагадатович; төрағаның орынбасары – Мендикулова Гулмариям Акадиловна; хатшы – Достанов Габит Ергалиевич; мүшелері: Хамзин Жомарт Алматұлы, Букешов Талгат   Дарменкулович.

 

№ 7 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Аралқұм ауылдық округі, Шөміш ауылы, Шөміш көшесі № 1, № 263 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 02 26; 4 17 52.

 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Садыков Сакен Буркитович; төрағаның орынбасары – Есмамбетов Қуаныш Маратұлы; хатшы – Есенжолова Мадина Нагметовна; мүшелері: Абдраманова Айзия Алматовна, Наурызбаев Арман Жугинисович.

 

№ 8 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Аралқұм ауылдық округі, Аралқұм ауылы, Аралқұм көшесі № 2, № 61 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 9 41 91; 9 40 92.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Есетов Марат Шапкынович; төрағаның орынбасары – Абилова Талмагул Керейтбаевна; хатшы – Тулеуов Арал Муратбаевич; мүшелері: Абдыкалыков Жубатхан Серикович, Искакова Мирамкул Адиловна.

№ 9 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Аралқұм ауылдық округі, Мойнақ ауылы, Мойнақ көшесі № 1, Мойнақ бастауыш мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 17 58.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Курманбаев Абдижамит Аралбаевич; төрағаның орынбасары – Умбеталиев Ермекбай; хатшы – Ахметова Алтынкул Кулбараковна; мүшелері: Бисенбаев Ғалымжан Дәулетбасұлы, Акшаев Медет Султангереевич.

№ 10 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Бекбауыл ауылдық округі, Бекбауыл ауылы, Бекбауыл көшесі № 175, № 65 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 00 72.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мирманов Жумабай Амирханович; төрағаның орынбасары – Баекешов                 Кайрат Куттыбаевич; хатшы – Тлеулесов Ганибек Жакыпбекович; мүшелері: Сембиева Галия Курмангалиевна, Бижанов Нагашибай Сайланович.

№ 11 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Бекбауыл ауылдық округі, Үкілісай ауылы, Үкілісай көшесі № 44,  № 265 негізгі мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 05 84; 4 07 10.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жусупов Назарбек Аманкосович; төрағаның орынбасары – Канатбекова Акжунис Айнашовна; хатшы – Абдраманов Азимбай Садыкович; мүшелері: Әбілов Бексұлтан Алдабергенұлы, Бекеев Сайлаубай Абжамиевич.

№ 12 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Бекбауыл ауылдық округі, Құмбазар ауылы, Құмбазар көшесі № 78, № 200 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 06 58.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Куптлеуов Жолдас Абубакирович; төрағаның орынбасары – Досмамбетов Толагай Жумамуратович; хатшы – Бахтыбергенов Батырхан Бахтыбергенович; мүшелері: Каменова Лиза Алибековна, Калилаев Мухтар Жолкожаевич.

№ 13 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Райым ауылдық округі, Қызылжар ауылы, Қызылжар көшесі                           № 12, Қызылжар ауылдық мәдениет үйі, телефон: 8 (724 33) 4 01 02.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Омаров Мухтар Берекетович; төрағаның орынбасары – Нурхожаева Сара Ахметовна; хатшы – Мусаев Жаксыбай Кайырлаевич; мүшелері: Аймбетова Мулдир Жасановна, Абдикова Мапруза Кулбаевна.

 

№ 14 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Райым ауылдық округі, Шөмішкөл ауылы, Шөмішкөл көшесі № 104, № 66 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 09 96.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Убаев Лепес Кожабаевич; төрағаның орынбасары – Тажибаева Жанаркуль Жомартовна; хатшы – Анапьяев Мухтар Жусупович; мүшелері: Корганбаев Акылбек Орынбасарович, Сансызбаева Сауле Сабидуллаевна.

№ 15 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Қосжар ауылдық округі, Қосжар ауылы, Қосжар көшесі № 23, № 67 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 07 25; 4 04 94.

 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Есепбаев Досбол Амангелдиевич; төрағаның орынбасары – Жумахметова Дина Тулегеновна; хатшы – Нурекешов Кадирбек Асылбекович; мүшелері: Кулмашев Шынболат Умирзакович, Скакова Кулгашима Идирисовна.

№ 16 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Жетес би ауылдық округі, Райым ауылы, Райым көшесі № 30, Райым ауылдық клубы, телефон: 8 (724 33) 4 09 86.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бимаханов Серик Жумаханович; төрағаның орынбасары – Абдрахманов Каскырбай Тургамбаевич; хатшы – Сарсенов Азберген; мүшелері: Алмагамбетов Жаксылык, Жалымбетов Абдали Даукенович.

№ 17 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Бөген ауылдық округі, Бөген ауылы, Бөген көшесі № 176, № 20 З.Шүкіров атындағы орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 36 20.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Мадиярова Клара Уайсовна; төрағаның орынбасары – Баекеш Роза Ермекбайқызы; хатшы – Нургалиева Саягуль Ержановна; мүшелері: Ембергенова Гүльфайруз Қарабасовна, Ділжанова Айгерім Төребекқызы.

№ 18 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Бөген ауылдық округі, Қарашалаң ауылы, Қарашалаң көшесі № 99, № 75 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 31 76; 4 31 74.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ермагамбетова Айша Тулегеновна; төрағаның орынбасары – Ермагамбетова Нуржанат Айболатовна; хатшы – Абсахиев Сактапберген Сагиданович; мүшелері: Ермагамбетов Жанайбек Карагенеевич, Тлепов Караман Байниязович.

№ 19 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Аманөткел ауылдық округі, Ақшатау ауылы, Ақшатау көшесі № 4, Ақшатау бастауыш мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 37 17.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Кулсейтов Алпамыс Болатович; төрағаның орынбасары – Утегулов Жамбул Амидаевич; хатшы – Мухамбедиярова Лиза Коптлеуовна; мүшелері: Кожанов Жаныбек Сагынаевич, Сулейменова Гулжан Асаналиевна.

№ 20 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Аманөткел ауылдық округі, Аманөткел ауылы, Аманөткел көшесі № 134, № 73 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 09 95; 4 09 94.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алимжанов Айбек; төрағаның орынбасары – Суйеуова Айгул Акузаковна; хатшы – Избасханов Бахытбек Бакиевич; мүшелері: Тлеулесова Зада Куангановна, Абдрашов Асқар Куанышулы, Шыманов Нурлыбек Кубегенович, Мырзабаев Нурлыбай Серикович.

№ 21 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Аманөткел ауылдық округі, Аққұлақ ауылы, Аққұлақ көшесі № 50, № 76 негізгі мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 37 30.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Нетулдаев Сапаргали Мастетбаевич; төрағаның орынбасары – Енсепбаев Айдос Куантканович; хатшы – Болысбекова Гульзия Дакибаевна; мүшелері: Досов Калдыбек Жылкыбаевич, Омаров Жанай.

№ 22 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Жаңақұрылыс ауылдық округі, Жаңақұрылыс ауылы, Жаңақұрылыс көшесі № 154, Жаңақұрылыс ауылдық клубы, телефон: 8 (724 33) 4 30 01.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Шалбаев Сердалы Сейтжанович; төрағаның орынбасары – Жиемуратов Кайрат Алданович; хатшы – Ерниязов Айжигит Мендалиевич; мүшелері: Ргызбаев Адилбек Аманкелдиевич, Досова Багдагуль Конысбаевна.

№ 23 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Мергенсай ауылдық округі, Жалаңаш ауылы, Жалаңаш көшесі № 119, № 58 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 20 06; 4 20 07.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Имагамбетов Абдихамит Анесович; төрағаның орынбасары – Елеусизова Роза Расовна; хатшы – Кубжанов Асылбек Минажович; мүшелері: Жолдасова Кулпаш Каналиевна, Манабаева Самал Нұржаубайқызы.

№ 24 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Қаратерең ауылдық округі, Жаңақоныс ауылы, Жаңақоныс көшесі № 135, Қаратерең ауылдық клубы, телефон: 8 (724 39) 2 99 10.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Исаев Мырзаш Исаұлы; төрағаның орынбасары – Сарсембаева Жамила Темирбаевна; хатшы – Орынбасаров Нурболат Нагашыбаевич; мүшелері: Толыбаева Айни Каражановна, Алиева Карлыгаш.

№ 25 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Қаратерең ауылдық округі, Тастақ ауылы, Тастақ көшесі № 36, Тастақ ауылдық клубы, телефон: 8 (724 33) 4 37 95.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Дуйсенгалиев  Имангали; төрағаның орынбасары – Тулебаева Дина Муратбековна; хатшы – Жубаниязов Серикбай Жубаевич; мүшелері: Сугирбаева Раушан Шайзадаевна, Дәндібаев Асылболат Болатұлы.

№ 26 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Октябрь ауылдық округі, Шижаға ауылы, Шижаға көшесі № 381, № 57                 Е. Көшербаев атындағы орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 85 25;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Дарменов Суипберген Кеулимжаевич; төрағаның орынбасары – Аманов Берден Кайпназарович; хатшы – Құлмырзаев Орманғали Оразбайұлы; мүшелері: Кулекешов Кайрат Байгабылович, Макосова Гүлнар Қуанышбекқызы, Махатов Бекнур Советович, Қылышбаева Индира Жолдыбайқызы.

№ 27 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Сазды ауылдық округі, Сазды ауылы, Сазды көшесі № 80,
№ 60 Ж.Түменбаев атындағы орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 28 97; 4 28 04.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Исатаев  Жансеит Кияшевич; төрағаның орынбасары – Утепбергенова Кулайым Утарбаевна; хатшы – Нуржанов Серик Жылкыбаевич; мүшелері: Шынжанов Бердингул Алданович, Дуйсенбаева Маусимгуль Алшынбаевна.

№ 28 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Жіңішкеқұм ауылдық округі, Тоқабай ауылы, Тоқабай көшесі нөмірсіз,                 № 248 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 40 02.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Рсалиев Тлес Тажетович; төрағаның орынбасары – Сатжанов Берген Амангельдиевич; хатшы – Айгараев Онталап; мүшелері: Умирзаков Шалгинбай, Сермаганбетов Шингыс Абдихамитович.

 

№ 29 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Құланды ауылдық округі, Ақбасты ауылы, Ақбасты көшесі № 87,                   № 22 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 24 02, 4 24 82.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сламбаев Жайылхан; төрағаның орынбасары – Тлеубергенова Рая Базархановна; хатшы – Раманкулов Женис Мухамбетниязович; мүшелері: Сартаев Сагынган Сагынбазарович, Махамбетова Акнур Жарылкапбергеновна.

№ 30 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Беларан ауылдық округі, Құланды ауылы, Құланды көшесі № 71, № 77 орта мектебі, телефон: 8 (724 33) 4 25 78.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Медеталиев Патуали Табынбаевич; төрағаның орынбасары – Жоламанов Балболат Жанабергенович; хатшы – Казтоганова Жанат Молдагалиевна; мүшелері: Акжолов Жаркынбек Тулеумуратович, Мамбетрзаев Елдос Кошанович.

 

№ 31 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Ақирек ауылдық округі, Ақбай ауылы, Ақбай көшесі нөмірсіз, № 63 орта мектебі. Телефон: 8 (724 33) 4-03-16, 4-03-43.

 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Баймаганбетов Жаксымурат  Жаксылыкович; төрағаның орынбасары – Маханов Нартай Сержанович; хатшы – Құдайбергенұлы Ерсұлтан; мүшелері: Айтжанов Нуртай Жаксылыкович, Бекетов Досбол Келдебаевич.

№ 32 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Қосаман ауылдық округі, Қосаман ауылы, Қосаман көшесі нөмірсіз, № 68 орта мектебі. Телефон: 8 (724 33) 4-23-32;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Косжанов Сахидулла Атабаевич; төрағаның орынбасары – Қалқаманов Айбол Ақниетұлы; хатшы – Сержанова Жанар Советовна; мүшелері: Мамбетжанов Шынгис Байгазиевич, Ханкелдиев Маратбек Байсович.

№ 33 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Қосаман ауылдық округі, Ақеспе ауылы, Ақеспе көшесі нөмірсіз, № 237 орта мектебі. Телефон: 8 (724 33) 4-22-17.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Демеуов Нурлан Наргалиевич; төрағаның орынбасары – Жумабаев Буркит Исаевич; хатшы – Молдабеков Тұрсынжан  Қасқырбайұлы; мүшелері: Елеусізов Елдос Аманкелдіұлы, Жубанышов Курманбай Егизекович,

 

№ 34 учаскелік сайлау комиссиясы

                

                Орналасқан мекен-жайы: Жақсықылыш кенті, Д. Менделеев көшесі № 1 «В», «Аралтұз» АҚ-ның клубы. Телефон: 8 (724 33) 2-81-20, 2-81-16;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ахметов Октябрь Садакбаевич; төрағаның орынбасары – Рысмагамбетов Нурлыбек Утеуович; хатшы – Курманалиев Бакыт  Куанышович; мүшелері: Ербосынова Айман Таргиновна, Сыдыков  Нурболат Куандыкович, Карибаева Нургуль Табылгановна, Кожахметова Майра Косановна.

№ 35 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Жақсықылыш кенті, Жақсықылыш көшесі нөмірсіз, № 19 орта мектебі.                    Телефон: 8 (724 33) 2-81-61, 2-84-16; 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Махашова Саягуль Сериевна; төрағаның орынбасары – Жубанов Абилкасым Абилмажинович; хатшы – Болатова Асел Болатқызы; мүшелері: Алимбетова Кулпаршын Шамратовна, Дарменова Айгул Елеуовна, Бердибаева Асемкул Акбергеновна,  Агибаев Бекнур Жамбылович.

№ 36 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Сексеуіл кенті, Привокзальная көшесі 7, № 87 орта мектебі.                          Телефон: 8 (724 33) 9-65-14, 9-65-13

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Таласбаев Бектурган Аккозиевич; төрағаның орынбасары – Текебаев Абилхан; хатшы – Еримбетова Гулнар Рахатовна; мүшелері:  Айтешов Акылбек Байгазиевич, Тажибаев Абилхан

Купбергенович, Бұхарбаева Гүлім Мыңбайқызы, Махамбеталиев Багисбай Акимбаевич.

 

№ 37 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Сексеуіл кенті, Байтұрсынов көшесі, 1 А, № 177 орта мектебі.                    Телефон:  8 (724 33) 9-74-25, 2-73-02    

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Курганбаев Жетписбай Алпысбаевич; төрағаның орынбасары – Демеуова Сандигуль Оразбаевна; хатшы – Нағашыбаева Ғазиза Жумабайқызы; мүшелері: Енсепова Ботагоз Жаксыбаевна, Караев Казтай Шамшыракович, Сулейменов Аслан Шыныбекович, Ахметова Гүлсая Аралбекқызы, Дузкеев Жанибек Мырзатайұлы, Әбжамиев Дархан Темірбекұлы .

№ 38 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Сексеуіл кенті, Конту ауылы, Конту көшесі нөмірсіз, Конту бастауыш мектебі. Телефон: 8 (724 33) 4-11-40;               

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Нұртасова Нұргүл Нұртасқызы; төрағаның орынбасары – Насанов Адилхан Абилдаевич; хатшы – Есекешова Роза Сейтимовна; мүшелері: Жумканов Руслан Жаксылыкович, Сугуралиева Майрамкул Сагинбаевна.

 

№ 39 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Сексеуіл кенті, Мир көшесі нөмірсіз, № 20 Арал ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі телефон: 8 (724 33) 9-62-82, 2-70-11.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Алдамжаров Серик Умирзакович; төрағаның орынбасары – Санкубаева Кумис Сухановна; хатшы – Муханбетшарипова Алтынай Муханбетшариповна; мүшелері: Сисенова Айнур Жаксыбаевна, Жолдасов Алижан Упенаевич, Оразғалиев Мейрамбек Темірханұлы, Маханова Алия Махсутхановна.

№ 40 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Сексеуіл кенті, Толыбай батыр көшесі  № 88, № 231 орта мектебі.                           Телефон: 8 (724 33) 9-66-67, 2-74-03.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Жумалиев Серик Рахатович; төрағаның орынбасары – Аймолдаев Сакен Жаркынбаевич; хатшы – Курманова Гулнур Нуртугановна; мүшелері: Есеев Актлек Алтынбекович, Избасаров Бакытжан Сагинаевич, Диханов Жумабай Нагашыбаевич, Турмантаев Галымжан Жумагалиевич.

 

№ 41 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 1, № 260 орта мектебі,                         Телефон: 8 (724 33) 2-40-04;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сауяев Айтуган Сактапбергенович; төрағаның орынбасары – Бтимбаев Жалгас Муратбаевич; хатшы – Сарбасов Марат Тулегенович; мүшелері: Джарилкасинов Талгат Медеубаевич,  Байтурганов Корганбек Жеткергенович.

                                                                                                                                                                               

№ 42 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Жеңіс алаңы көшесі № 9,  «А. Байтұрсынов» ауылдық емханасы. Телефон: 8 (724 33) 2-15-37;

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сергазиев Алтынбек Ахметович; төрағаның орынбасары – Ботабаев Темир Ибрагимович; хатшы – Бекжанова Назерке Едігеқызы; мүшелері: Мустафаев Болат Сахитжанович, Умбетова Мейрамкуль Аймжановна, Нағашыбаева Ақгүл Ержетқызы, Мырзалиева Айнаш  Алшымбаевна.

№ 43 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, М.Сәдібеков көшесі № 23, Н.К.Крупская атындағы № 14 мектеп-лицейі. Телефон: 8 (724 33) 2-21-34, 2-30-36.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Бекеева Шара Алмашиевна; төрағаның орынбасары – Қапанов Еламан Сәдібекұлы; хатшы – Тулепов Шохан Койбагарович; мүшелері: Оспанова Рахима Утепбергеновна, Умирбаев  Адильжан Абылкасымович, Дюсенбаев Даулет Боздакович, Ембергенова Адеми Тугеловна.

 

№ 44 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы,  М. Жұмабаев көшесі № 36, Жарасқан Әбдірашев атындағы № 62 мектеп-лицейі. Телефон: 8 (724 33) 2-38-27, 2-45-73. 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Айтжанов Жасұлан Маханбетович; төрағаның орынбасары – Аймаганбетова Жадра Агадиновна; хатшы – Жусупова Айнагүль Жаксылыковна; мүшелері: Изекеева Райса Абдразаковна, Калканбаева Гулимхан Алданазаровна, Әбішов Нұралы Қалиұлы, Лекерова Гульмира Бокенбаевна, Елеусизов Олжас Шанбаевич, Амангелдиев Тулеген Махсутович .

 

№ 45 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 35, Зейнолла Шүкіров атындағы Арал қалалық мәдениет үйі, Телефон: 8 (724 33) 2-24-96.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Утегенов Адильжан Жеткергенович; төрағаның орынбасары – Тоғысова Ғалия Тоғысқызы; хатшы – Шамшина Зияш Байдаулетовна; мүшелері: Талғатұлы Еркін, Абишов  Куаныш Казизович, Кулсариева Гулназ Сыдыковна,  Курманбаев Ерлан Калданович.

№ 46 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 117, № 220 орта мектебі.              Телефон: 8 (724 33) 2-16-45, 2-37-90.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сулейменова Кулайша Таниевна; төрағаның орынбасары – Еңсепова Тазабике Жанкушиковна; хатшы – Алибекова Гульмира Нуртугановна; мүшелері: Зейнуллаев Мухтар Ролланұлы, Ауезова Гүльнара Анесовна, Кирбасова Айгерим Жакасовна, Бимаганбетова Эльмира Карловна, Каниев Хамит Мамбеткалиевич, Есенова Алма Алма-Атиевна.

 

 

№ 47 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы,  Т. Есетов көшесі № 1, Арал аудандық мәдениет орталығы. Телефон: 8 (724 33) 2-13-03.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Урынбасарова Хадиша Тажимуратовна; төрағаның орынбасары – Нурмаганбетова Маруся Куанткановна; хатшы – Утегенов Акилбек Абилкасымович; мүшелері: Каленова Мауегуль Жаксылыковна, Утегенова Лайла Айсаевна, Жусупова Айман Бакитжановна, Махамбетова Канагат Абдыкалыковна.

№ 48 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Бақтыбай батыр көшесі № 115, Арал аудандық мәдениет үйі.  Телефон: 8 (724 33) 2-13-31, 2-18-37.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Канатов Мирзагуль Турегулович; төрағаның орынбасары – Куанышов Куттибай Абдыханиевич; хатшы – Нурпейсова Айгүль Калинбергеновна; мүшелері: Кадыркулов Есбол Болатбаевич, Зиларапова Айнур Амангелдиевна, Садуахасова Рыскүл Акиевна, Туреханова Гүлбану Дунесовна, Омарова Сарагул Тлековна, Алишева Жанар Акилжановна .

 

№ 49 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Ә. Әленов көшесі № 1, Арал индустриалды-техникалық колледжі. Телефон: 8 (724 33) 2-18-57.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Тлепов Кенжебек Шарапатович; төрағаның орынбасары – Улекешов Нурболат Халымович; хатшы – Утешова Жанар Жолшараевна; мүшелері: Джиеналиев Бахыт Арыкбаевич, Кудагельдиева Айжан Бекбосиновна,  Жолмаханов Избасар Скендирович, Тенелбаева Алтын Тунгышбаевна

№ 50 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Әйтеке би көшесі № 60, № 83 орта мектебі. Телефон:
8 (724 33) 2-54-73, 2-57-84

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Аманжолов Жанаберген Кайруллаевич; төрағаның орынбасары – Тажигулова Гулмира Конратбаевна; хатшы – Тажимбетова Гулхамар Жупановна; мүшелері: Сатаева Ранай Пржановна, Абекенова Гульзада Тлегеновна, Берсугиров Хусаин Скендирович, Алдешова Бакыткуль Бисенбаевна.

№ 51 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Ж. Әбілжанов көшесі № 16, Арал көпсалалы колледжі.                Телефон: 8 (724 33) 2-60-30, 2-64-18.

 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Садакбаев Еркин Темиржанович; төрағаның орынбасары – Жаймакова Роза Сагындыковна; хатшы – Утегенова Гулнур Махамбеткалиевна; мүшелері: Сауытбаева Айнаш Сарсеновна, Досжанов Айтуған Ізбасарұлы, Космамбетова Гулсим Жаксылыковна, Балов Нуржан Ертореевич.

 

№ 52 учаскелік сайлау комиссиясы

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Т. Елемесов көшесі, № 1 «А», № 262 мектеп-гимназия. Телефон: 8 (724 33) 2-61-29, 2-66-24.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Садуакасов Бекболат Акиевич; төрағаның орынбасары – Алдажаров Дастан Садуакасович; хатшы – Тажибаева Айнур Ермекбаевна; мүшелері: Айсауытова Айткуль Рсалиевна, Бижанов Әлібек НұрсейтұлыКикбаева  Алтынгуль Камалановна,  Ахметова Лариса Жанзаковна.

 

№ 53 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, Ж. Әлімбетов көшесі № 1, Барсакелмес мемлекеттік табиғи қорығы. Телефон: 8 (724 33) 2-12-01, 2-22-31.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Ембергенов Габит Советович; төрағаның орынбасары – Абдижалелов Абдикадыр

Нугуманович; хатшы – Әнесова Фатима Әділбекқызы; мүшелері: Ажибаева Фарида Султанаевна, Кунисбаев Бигазы Сахиевич.

№ 54 учаскелік сайлау комиссиясы

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, К. Байсейтова көшесі № 6, №71 орта мектебі.                          Телефон: 8 (724 33) 2-65-57.

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Әбілбаев Әліби Әбілбайұлы; төрағаның орынбасары – Айбусинова Майра Кишкенеевна; хатшы – Тнымбаева Баян Жеткербаевна; мүшелері: Сисенов Руслан Калимагамбетович, Сексенбаева Асемгуль Сериккалиевна.

№ 55 сайлау учаскесі

 

                Орналасқан мекен-жайы: Арал қаласы, 40 жылдық Қазақстан көшесі № 5 «Б», Сартай бөбекжайы. Телефон: 8 (724 33) 2-59-26. 

                Сайлау комиссиясының құрамы: төраға – Сарсенбаева Салима Мэлсовна; төрағаның орынбасары – Мамытбаева Арайлым Аманжоловна; хатшы – Алимова Айжан Мыктыбаевна; мүшелері: Анесов Умирбай Кулпыбаевич, Мұрат Әльмира Мұратқызы, Ондасынова Салима Дуйсенгалиевна, Макашев  Онгарбек Шакебаевич.